(056) 656 61 96 biuro@skup-pojazdow.pl

Strona na sprzedaż

Prowadzisz, lub zamierzasz prowadzić biznes związany z handlem samochodowym?

Strona, na której się znajdujesz jest wystawiona na sprzedaż. Oferujemy w pełni zoptymalizowaną i zaindeksowaną w wyszukiwarkach stronę, z którą z łatwością wypozycjonujesz się nawet na najbardziej konkurencyjne frazy.

Witryna działa na platformie wordpress i została zbudowana na jednym z najnowocześniejszych motywów, który w pełni współpracuje z urządzeniami mobilnymi i posiada szereg udogodnień takich, jak kreator graficzny, czy narzędzia optymalizujące i zabezpieczające treści.

Treści, jakie na niej znajdziesz są unikalne i zmieniając pojedyncze wyrazy, możesz dostosować je do swojej działalności.

Domena (skup-pojazdow.pl), posiada wieloletnią bardzo bogatą historię. W indeksach niegdyś zajmowała czołowe miejsca w najbardziej konkurencyjnym regionie warszawskim. W dalszym ciągu prowadzi do niej wiele wartościowych linków i pojawia się na wysokich miejsc dla popularnych fraz.

Co więc dostajesz?

 

Kompletną, bardzo dobrze wykonaną stronę, wraz z cesją atrakcyjnej domeny z bogatą i dobrą historią. Kupując stronę dziś, możesz za kilka tygodni generować za jej pośrednictwem ruch, który przyniesie Ci więcej, niż wrzucanie ulotek za wycieraczki i wyszukiwanie okazji na olx i otomoto.

Cena?

 

Nie spodziewaj się, że wyjdzie tyle co za zardzewiałego golfa 2, ale z pewnością nie zapłacisz więcej, niż robiąc ją od podstaw. Jeśli widzisz jej potencjał, na pewno się dogadamy.

Zainteresowany?

Skorzystaj z poniższego formularza, a odpiszę jeszcze dziś.